Overzicht ZiK

Kalender 2022

DEZE KALENDER WORDT PERMANENT AANGEPAST. RAADPLEEG HEM REGELMATIG.

Laatste aanpassing : 2 november 2022
 
ZW = zwemschool
LL = leerlingzwemmers
SP = sportzwemmers
PK = Provinciaal Kampioenschap
BK = Belgisch Kampioenschap
BJK = Belgisch Jeugdkampioenschap
NV = zwemmers zonder competitievergunning
CV = zwemmers met competitievergunning
 
 
Datum Onderwerp Plaats Groep Facultatief Programma   Resultaat  
JANUARI            
 2  Bijscholing Redders 15u-19u Kapellen    ZiK redders      
 9  Pepermans          RESULTAAT
 22-23  Flanders Speedo Cup    SP Limieten      RESULTAAT
 28-30  Euromeet    SP Limieten    GEANNULEERD  
 29  ZiK Masterwedstrijd Kapellen    (Pré-)Masters CV    Programma  RESULTAAT
 30  Wedstrijd AZK Kalmthout    SP1 en  LL+NV+ZW  

  Programma AM 

  Programma PM 

Resultaat PACO Kalmthout 

Resultaat PM (competitie)

             
             
FEBRUARI            
 5  Bijscholing Redders 14-18u zwembad Kapellen    ZiK Redders      
 5  Geen training SP Namiddag (wegens bijscholing)          
 12  Masterwedstrijd Geel    (Pré-)Masters CV      
 11-13  Vlaamse Jeugd Talent Challenge (VJK)    SP  -15j    

- Prog Vrij

- Prog zat

- Prog Zon.

 
 18  Sportgala Kapellen          
 18-25  Vlaamse week tegen pesten          
 19-20  Wedstrijd GEEL    SP      Uitslag
19  Wedstrijd Masters Geel    Masters      Uitslag
 25-27  Vlaamse Kampioenschappen    SP  +15j      Uitslag
 28-6 maart  Krokusvakantie          
             
MAART            
 5  Teambuilding trainers en lesgevers   trainers en lesgevers      
 5  Masterwedstrijd Wachtebeke    (Pré-)Masters CV      Uitslag
 6  ZiK Kampioenenviering (zaal LUX)        GEANNULEERD  
 12  Masterwedstrijd Nijlen    (Pré-)Masters CV      Uitslag
 20  ZiK Niet vergunninghouderswedstrijd    Crea + LL (NV)    Programma  Uitslag
 26  Start ZiK de straat op (einde 25 april)          
 26-27  Start nieuwe reeks Kids2Swim          
             
             
APRIL            
 2-3  ADSR (Wezenberg)    SP       Uitslag
 8-10  Wedstrijd Swimcup Eindhoven    SP Selectie       Uitslag
 8-10  Wedstrijd AIYSC ZOLA    SP (-Selectie)       Uitslag
 22-23-24   Open BK 50m    SP Limieten       Uitslag
 23  Masterwedstrijd Aartselaar    (Pré-)Masters CV      
 24  PACO Wedstrijd Herentals    NV + Paco      
 25  Einde ZiK de straat op          
 30  Levering ZiK de straat op           
             
MEI            
 4  Lactaattest (groot) Selectie  (start 17u)   BRABO/ZiK Selectie      
 8  Wedstrijd VDB Speedocup Leuven    SP 1 & SP2  

 Programma AM

 Programma PM

 UITSLAG
 8  ZiK PACO wedstrijd          UITSLAG
 20  Kleine Lactaattesten Kapellen (Start 17u30)    SP      
 29  ZiK voorjaarscriterium         Programma  UITSLAG
             
JUNI            
 25  Arena Sprint (MONS)    SP1 & SP2    Programma  UITSLAG
             
JULI            
 1-5  Sportkamp Butgenbach    Crea + LL      
 2-3  Fast Water Swim Meet (Amsterdam)    SP Selectie (BRABO Sel)      Uitslag
 4-14  Stage sportzwemmers    SP       
 15-17  Zomercriterium    SP      UITSLAG
 22-23-24  BJK    SP      UITSLAG
 26

 Recordpoging STW

(avond wedstrijd 11-14 jarigen te Sint Niklaas)

  SP     PROGRAMMA  UITSLAG
 29-30-31  BK    SP      
             
AUGUSTUS            
             
             
SEPTEMBER            
 11  Kampioenenviering Lux        
 16  Infoavond LL en SP Oud Gemeentehuis  LL / SP      
             
OKTOBER            
8  Peter / Meter zwemmen Kapellen  Allen      
15-16  Provinciale Kampioenschapen Antwerpen  Wezenberg  SP    Overzicht ZiK  Uitslag
23  Provinciaal Kampioenschap Lange afstand Wezenberg  SP    Overzicht ZiK  Uitslag
27  Lactaattesten (Groot) start 19u Wezenberg ZiK Selectie      
             
NOVEMBER            
1 SVAZ Paco (namiddag) Aartselaar ZW / Crea / LL NV -13j      
1 SVAZ Jeugdwedstrijd (voormiddag) Aartselaar SP  Ja   Overzicht ZiK  Uitslag
1-2 BK Masters Charleroi Masters      
 2 Kleine Lactaattesten Kapellen (Start 16u30) Kapellen  SP      
 6 ZiK Sprintfestival Kapellen SP / Masters    Programma  
 12-13 BK Korte baan Leuven SP +15j    Inschrijving ZiK  
 13 AZSC B-race Berchem SP  Ja    
 19 Kapellen Zwemmarathon Kapellen LL + Valken / Arenden      
 19 ZiK Familiefeest Lux        
 19-20 VJK Korte baan Hasselt SP -15j    Inschrijving ZiK  
 26-27 ZiK Clubkampioenschappen Kapellen Allen      
             
DECEMBER            
 4 Brabo Lange Afstand Wezenberg SP    Inschrijving ZiK  
 18 ZiK Limieten Kapellen SP