Kalender 2018

DEZE KALENDER WORDT PERMANENT AANGEPAST. RAADPLEEG HEM REGELMATIG.

Laatste aanpassing : 18 november 2018

      PROGRAMMA'S UITSLAGEN
JANUARI        
7 Bijscholing ZiK redders (13.00u  tot 18.00u)  Inschrijven verplicht !    
20+21 Flanders Speedocup  SP2 - SP3 - ZiK Selectie    Uitslag
27  Master wedstrijd ZiK  Masters  Programma  Uitslag
 28  Wedstrijd AZK  LL1 - LL2 - SP1  Programma

 PACO AZK

 

Wedstrijd AZK

         
FEBRUARI        
 2-3-4 AIYSC ZOLA International  SP1 - SP2 - SP3 - ZiK Selectie  PROGRAMMA  UITSLAG
 9-10-11 Vlaamse Jeugdkampioenschappen (Wezenberg)  SP1 - SP2  PROGRAMMA  UITSLAG
 17-18 2-daagse Geel  SP3 - ZiK Selectie  PROGRAMMA  UITSLAG
23-24-25 Vlaamse Kampioenschappen 15+ (Wezenberg)  SP3 - ZiK Selectie  PROGRAMMA

Uitslag d1
Uitslag d2

Volledige uitslag

24 Testdag nieuwe zwemmers      
24  Masterwedstrijd Wachtebeke      
25 VZF Bijscholing lesgevers Kapellen (09 - 12 u)      
MAART        
3-4 ADSR  SP1 - SP2 - SP3 - ZiK Selectie  Programma's :

Zaterdag Open

Zaterdag Jeugd

Zondag Open

Zondag Jeugd

 Uitslag Open

Uitslag Youth

 11 ZiK wedstrijd Niet vergunninghouders (13-18 uur)    Programma  Uitslag
 15  Algemene ledenvergadering en VZW vergadering      
 17  Masterwedstrijd Nijlen      
 18  Wedstrijd Nijlen  LL2 + SP1 (jongsten)  PROGRAMMA  UITSLAG
 24  Kampioenenviering      
 24-25  Wedstrijd MEGA Swim Meet  SP1 (-) - SP2 - SP3 - SP Selectie  Distance Swim

 MegaSwimMeet

 Uitslag MDS

Uitslag MSM

         
 APRIL        
 14 Kampioenenviering       
 15 Wedstrijd DAUVEN LL2 + SP1    UITSLAG
 21 Zik de straat op      
 21  Masterwedstrijd Aartselaar    Programma  
 22 Wedstrijd EEKLO  SP2 - SP3 - ZiK Sel  Programma  UITSLAG
 27 Lactaattesten  SP1 (-)  -  SP2 - SP3 - ZiK Selectie    
         
MEI        
 6 ZiK Paco wedstrijd (13.00u tot 18.00u)      UITSLAG
10-11-12 Belgische Open Kampioenschappen  

 ProgrBKOpen.

 ProgJEUGD.

 UITSLAG
19  Herentals 400m

SP1(-) -  SP2 - SP3
(Niet BK)

   
 27 ZiK Voorjaarscriterium (13.00 uur tot 18.00 uur )      UITSLAG
         
JUNI        
 2 Provinciale Masters Kampioenschappen (Berchem)      
 29- 4 juli Sportkamp Butgenbach      
 30 Wedstrijd SP2 - SP3 - SP Selectie AMSTERDAM      UITSLAG
         
JULI        
29 juni - 4 juli Sportkamp Butgenbach      
3 - 12 Zomerstage Sportzwemmers       
13-15 Zomercriterium (IZEGEM)      Uitslag
20-21-22 Belgische Kampioenschappen Cat -15    Programma  UITSLAG
24 AZSC Recordpoging      Uitslag
27-29 Belgische Kampioenschappen Cat +15    Programma  UITSLAG
31 Recordpoging LAQUA    Programma  UITSLAG
AUGUSTUS        
         
SEPTEMBER        
1  Opening zwemjaar      
21  Infoavond LL en SP      
 29  Masterwedstrijd Mol      
         
OKTOBER        
 7 Provinciale Kampioenschappen D1  SP2-SP3  Programma  UITSLAG
 13 Peter & Meter zwemmen  SP1-SP2-SP3    
14 Provinciale Kampioenschappen D2  SP2-SP3    UITSLAG
21 Provinciale Kampioenschappen D3  SP1-SP2-SP3    UITSLAG
26  Lactaattesten  SP1-SP2-SP3    
27  BK Masters te Charleroi  Masters    UITSLAG
28 Provinciale Kampioenschappen D4  SP1-SP2-SP3  Programma  UITSLAG
         
NOVEMBER        
  1  Wedstrijd + PACO SVAZ SP1  / LL

SP: Programma

PACO: Programma

 

 
  4 ZiK Sprintfestival  SP1-SP2-SP3-Masters  Programma  UITSLAG
10-11 Belgische Kampioenschappen 25m Bad  SP3 (limieten)    UITSLAG
17-18 Wedstrijd Nijlen  SP3 Programma zaterdag - Programma Zondag

 UITSLAG Zaterdag
18  B Wedstrijd AZSC  SP1   Programma   
24-25 ZiK Clubkampioenschappen  Alle ZiKKers    
         
         
DECEMBER        
1 ZiK Familiefeest      
 2  BRABO LANGE AFSTAND (Wezenberg)      
 23 ZiK Limieten