Kalender 2017

DEZE KALENDER WORDT PERMANENT AANGEPAST. RAADPLEEG HEM REGELMATIG.

Laatste aanpassing : 10 januari 2018

      PROGRAMMA'S UITSLAGEN
JANUARI        
 8  Bijscholing Redders      
 8  Wisselsprintcriterium Frank Pepermans  SP3 - SP Sel    
 21-22  Flanders Speedo Cup     zaterdag (VM)

zaterdag (NM)

zondag (VM)

zondag (NM)

 27-29  Euromeet LUXEMBURG  SP Sel  INFO  Uitslag
 28  ZiK Masterwedstrijd  MASTERS    Uitslag
 29  Sprintwedstrijd AALST (Hele Dag)  SP2 - SP3    Uitslag
 29  AZK Kalmthout  SP - LL2    Uitslag
 29  AZK Kalmthout - PACO  LL2 - LL1    Uitslag
FEBRUARI        
10-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen     Info&Limieten

 Programma

 UITSLAG
18-19  2 Daagse Geel  SP2 - SP3 - SP Sel  

ZAT-Uitslag

ZON-Uitslag

 24-25-26 Vlaamse Kampioenschappen 15+  SP3 - Selectie  Programma  Uitslag
 25 Masterwedstrijd Wachtebeke      
MAART    

 

 
11 Kampioenenviering ZiK      
12  ZiK niet-vergunninghouderswedstrijd      
16  Algemene Ledenvergadering + vzw vergadering      
25 Masterwedstrijd Nijlen      
         
 APRIL        
 1 - 2  Mega

 SP1+SP2 op 1/04
 SP3+Sel op 02/04

 

 Distance

SwimMeet

 9  Lange afstand Hasselt (Meisjes 800/jongens 1500)  SP1 (2005) - SP2 - SP3    Uitslag
 22 Masterwedstrijd Aartselaar      
 23  PACO wedstrijd ZiK    Programma  Uitslag
23  Eeklo SP2 (2003) - SP3/Sel    Uitslag
 23  Dauven

LL2 (Verg) - SP1 -
SP2 (2004)

   Uitslag
28-30 ZOLA  AIYSC      Uitslag
         
MEI        
 4 - 7 Masterwedstrijd  ONMK Eindhoven      
12-14 Open Belgische Kampioenschappen   (Wezenberg Antwerpen) Programma & Limieten  Uitslag
 13  ZiK de straat op      
 19  Lactaattesten Kapellen      
 20  Herentals (Fons Brydenbach)  SP2 (2003) - SP3/Sel  Klassement  

Volledige uitslag

 28  ZiK Voorjaarscriterium  Kapellen    Volledige  uitslag
         
JUNI        
 10 Masters : Provinciale kampioenschappen Berchem      
 28 - 2 juli

Europese Jeugdkampioenschappen (NETANYA -ISRAEL)

(meisjes °2003-2000  /  Jongens °2002-1999)

   Limieten  
 30-5 jul Crea Sportkamp Bütgenbach       
         
JULI        
 4 - 15 ZomerStage      
14-15-16 Zomercriterium      UITSLAG
21-22-23 Belgische Jeugdkampioenschappen  

 Programma

 Limieten

 UITSLAG
25 Avondwedstrijd recordpogingen BERCHEM      UITSLAG
 23-30  Wereldkampioenschappen (BUDAPEST - HONGARIJE)    Limieten  
28-29-30  Belgische Kampioenschappen    Programma

 Limieten

  UITSLAG
AUGUSTUS        
 23- 28  Wereld Jeugdkampioenschappen (INDIANAPOLIS - USA) (meisjes °2003-2000  /  Jongens °2002-1999)    Limieten  
SEPTEMBER        
 2 ZiK -Dag (start nieuwe zwemseizoen)  Alle ZiK Leden !!!

Inschrijven  
Helpers  Info

 
 3  Test dag  (start 13.00)      
 8  Infoavond SP en LL      
9-10  Bijscholing VZF       
         
OKTOBER        
 7  Peter & Meter zwemmen      
14 + 15  B- Races (Provinciaal)  LL2 - SP1  

Za14/10 AM

Za14/10 PM

Zo15/10 AM

Zo15/10 PM

 

Uitslag zaterdag 14 oktober

Uitslag  zondag 15 oktober

21+22  Provinciale kampioenschappen  SP2 - SP3 - ZiK Selectie    

Uitslag zaterdag,

Uitslag zondag

27  Lactaattesten SP2 & SP3  SP2 - SP3 - ZiK Selectie    
29  Provinciale kampioenschappen Lange Afstand  SP2 - SP3 - ZiK Selectie    Uitslag PK LA
         
NOVEMBER        
1  Wedstrijd SVAZ Aartselaar  SP1   Programma  UITSLAG
 11 - 12  Belgisch kampioenschap Klein Bad    SP2 - SP3 - ZiK Selectie

 Limieten

Programma Zaterdag 11 november 2017

Programma Zondag 12 november 2017

 UITSLAG
18+19  Wedstrijd Nijlen  SP2 - SP3 - ZiK Selectie    Uitslag
 25-26  Clubkampioenschappen ZiK  ALLEN  Programma  Uitslag
         
DECEMBER        
2  Mol Lange Afstand (1500m)  SP2    UITSLAG
3 Sinterklaaswedstrijd Berchem  LL2 en SP1   PROGRAMMA  UITSLAG
9 ZiK Familiedag      
23 ZiK Limieten  LL2 - SP1 - SP2 - SP3 -  ZiK Selectie    UITSLAG
30 Recordpoging Leuven  SP3 (+15j) - ZiK Selectie   PROGRAMMA  UITSLAG
30 Allerlaatste Kans St-Niklaas  SP2 - SP3 (-15j)   PROGRAMMA  UITSLAG