Kalender 2016

DEZE KALENDER WORDT PERMANENT AANGEPAST. RAADPLEEG HEM REGELMATIG.

Laatste aanpassing : 18 december 2016

PROGRAMMA'S UITSLAGEN
JANUARI
10 Bijscholing redders - Kapellen (gewijzigde datum !) gediplomeerde redders
10 ziftingen DAUVEN SP1 - LL2 Voorprogramma Uitslag
17 B-Wedstrijd ZCT Tremelo SP2                          Tijdschema Startlijst Uitslag
23-24 Flanders Speedo Cup - Wezenberg Antwerpen met limieten              Algemeen zaterdag -   zondag

UItslag
Uitslag

30 Masterwedstrijd ZiK Masters                 voorprogramma Startlijst Uitslag
31 Denderend Aalst SP3 + SP2             voorprogramma Startlijst Uitslag
31 Wedstrijd Kalmthout SP1 Startlijst

Uitslag

31 PACO wedstrijd Kalmthout Zwemschool + LL Uitslag
FEBRUARI
5-6-7 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen - Wezenberg Antwerpen met limieten (11-14 jarigen)     Startlijst

Uitslag vrij
Uitslag zat
Uitslag zon

14 Ziftingen Georges  WEDSTRIJD DOOR PROVINCIE GEANNULEERD LL2 - SP3
21 Wedstrijd Hoogerheide (Zuidelijke Cirkel Masters) Masters                 Tijdschema Startlijst Uitslag
26-27-28

Vlaamse Kampioenschappen - Wezenberg Antwerpen

(nieuwe wedstrijd)

met limieten (vanaf 15 jaar)

voorprogramma     

vrijdag

Uitslag vrij
Uitslag zat Uitslag zon

27 Wachtebeke Masters Uitslag
MAART

5 - 6 ADSR - Wezenberg SP1 - SP2 - SP3 met limieten

Zaterdag - Open

Zaterdag - Jeugd

Zondag - Open

Zondag - Jeugd

Uitslag zat

Uitslag zon

13 ZiK niet vergunninghoudinghouders Niet vergunninghouders Programma Uitslag
13 KST - Turnhout (in Wezenberg !) LL2 - SP1 Programma Uitslag
17 Algemene Ledenvergadering ZiK UITNODIGING AV  VERSLAG
19 - 20 MEGA (Rozenbroeken 50m) SP2 - SP3 Programma Uitslag
19 Nijlen Masters Uitslag
20 Start nieuwe reeks Kids2Swim (zondagreeks) Kids2Swim
APRIL
2 Start nieuwe reeks Kids2Swim (zaterdagreeks) Kids2Swim
3 Lange afstand Hasselt (25m bad)

SP1 - SP2 - SP3

PRAKTISCHE INFO

Programma AM

Programma PM

Uitslag
6-10  Open Nederlandse Kampioenschap (SwimCup Eindhoven) ZiKKers Kernploeg : Jade - Sara - Lorenz Programma  
16   ZiK de straat op
17 Kampioenenviering ZiK
22 - 23 - 24 ZOLA - Wezenberg SP1 - SP2 - SP3

Uitslag vrij  uitslag zat  Uitslag zon

24 PACO wedstrijd ZIK Zwemschool - LL (zonder cv) Programma Uitslag 
MEI
5-8 Open Nederlandse Masterkampioenschappen Lange Baan te Eindhoven Masters
16 - 22 Europese Kampioenschappen LONDEN met limieten                 Jade / Lotte  Info Uitslag
22 Eeklo SP1 - SP2 - SP3    Uitslag
21 Aartselaar Masters Uitslag
25 - 29 Europese Kampioenschappen Masters Masters
27 - 28 - 29 Belgische Open Kampioenschappen met limieten voorprogramma Uitslag
JUNI
5 Voorjaarscriterium ZiK - Kapellen Alle vergunninghouders  Programma Uitslag
11 Provinciale Kampioenschappen Prant Masters
JULI
1 - 6 CREA Sportkamp - Bütchenbach LL - Crea
 2  Wedstrijd Amsterdam SP2 - SP3    
5 - 15 Stage Sportzwemmers SP1 - SP2 - SP3
6 - 10

European Junior Swimming Championships(EJK)-Hodmezovasarhely(HUN) meisjes 2002- 2001-2000-1999 (nieuw!!)
jongens 2001-2000-1999-1998 (nieuw!!!)

met Limieten  

Jade / Lotte

15 - 16 - 17 Zomercriterium SP1
22 - 23 - 24 Belgische Leeftijdskampioenschappen - weekend 1 (BJK)  met limieten (11 tot 14 jarigen) voorprogramma  UITSLAG
26 AZSC recordpoging 11-14j SP1 - SP2    UITSLAG
29 - 30 - 31 Belgische Leeftijdskampioenschappen - weekend 2  met limieten (15 jaar en ouder)

voorprogramma

wedstrijdprogramma

 UITSLAG
AUGUSTUS
2  Recordpoging Leuven  SP3   UITSLAG
5 - 21 Olympische Spelen - Rio met limieten
SEPTEMBER
 3 Zweminstuif  Allen Info zweminstuif
 9 Infoavond sportzwemmers   ouders LL1-LL2-SP Infoavond  
OKTOBER
1 JUST RELAY (Wezenberg)   info/inschrijven  
1 - 2 Belgische Kampioenschappen Masters dag1&2 te Gosselies
  8 Peter / meter zwemmen  Allen
 8 + 9   Provinciale Kampioenschappen en B Races  SP1 - SP2 - SP3-SPsel  PK 8 oktober AM

B Races 8 okt PM

PK 9 oktober AM

B Races 9 okt PM

8 okt PK1

8 okt B 1 

9 okt PK2 

9 okt B 2

 22 - 23  Provinciale Kampioenschappen en B Races  SP1 - SP2 - SP3- SPsel

22 Okt PK3
22 Okt B
23 Okt LA
23 Okt B

  28  Lactaattesten  SP2 - SP3-SPsel    
NOVEMBER
6 Lange afstand BERCHEM SP2 - SP3- SPsel  PROGRAMMA  UITSLAG
6 Wedstrijd BZK (Brugge) SPsel    UITSLAG
12 - 13 Belgische Kampioenschappen 25m bad met limieten voorprogramma  UITSLAG
19-20  Wedstrijd Nijlen  SP2 - SP3 - SP Sel

 Programma Zat
 Programma Zon

 UITSLAG
26 - 27  Clubkampioenschappen ZiK - Kapellen  Alle zwemmende clubleden

 Zaterdag

 Zondag

DECEMBER
 3  800m Mol  SP2 - SP3    UITSLAG
 3  Familiedag ZiK  Iedereen met een ZiK-hart !!
 4    sinterklaaszwemfeest Berchem SP1 - LL - ZW4 - CREA - OB    Vergunninghouders

Niet-vergunninghouders

 18  ZiK limietenzwemmen LL2- SP1 - SP2 - SP3 - Sp Sel  Programma  Uitslag
 27  Recordpoging Leuven SP2 - SP3 - SP Sel  UITSLAG
 30  Allerlaatste Kans Sint Niklaas SP1