Dec 16 2017

Small banner homepageSinds kort hebben we een nieuwe, digitale manier om onze club te steunen. Naast de traditionele fondsenwervende activiteiten zoals het peter/meter zwemmen of de wafel-verkoop, kan je onze club nu ook steunen door je online aankopen te doen via www.trooper.be/zik.

 

Hoe werkt het ?

  1. Je gaat naar onze pagina op Trooper (www.trooper.be/zik)
  2. Je kiest je webshop en klikt op de banner. De link weet dat jij ons wil steunen.
  3. Je doet je aankoop zoals altijd, zonder 1 extra euro te betalen.
  4. De webshop betaalt een percentage aan onze club. Gemiddeld zo een 5% per aankoop.

De keuze uit webshops is enorm : coolblue, booking, AS Adventure, Collishop, Hema, AliExpress, Torfs, CheapTickets, JBC, Belvilla, Fun, Krefel, Athleteshop, Roompot, Brantano, Bart Smit, Sunparks, Blokker, Van Eyck sport, .... en zo veel meer.

 

Met de feestdagen die er aankomen hebben jullie ongetwijfeld nog wel iets nodig. Koop dit dan aub via www.trooper.be/zik.

 

Belangrijk : Trooper werkt goed, maar enkel als wij er ons als leden écht achter smijten en de nodige mond-aan-mondreclame voeren bij onze familie / vrienden en ook facebook / whatsapp / SMS / … inschakelen. Trooper moet leven binnen onze club!  Alle beetjes helpen onze werking nog beter te maken.

 

Alvast bedankt,

uw bestuur.

 

Trooper

leren zwemmen