Mar 04 2019

Op de Vlaamse kampioenschappen van vorig weekend hebben onze ZiK kers aardig wat titels mee naar huis gezwommen.

Hieronder wat cijfers voor de SP3 zwemmers :

- we namen deel met 13 zwemmersvan SP3 

- 5 meisjes : Jade Smits, Sarah Van Wallendael, Charlotte Feyen, Silke Vandeputte, Troede De beule

- 8 jongens : Niels De Meyer, Mustafa Al Tuwaijari, Sander Raets, Senne Van Rompaey (enkel eerste dag wegens oorontsteking), Kasper Tanghe, Bernd Wanten, Yassin Saidi en Yasin Carauch

- we behaalden 8 ereplaatsen in de OPEN : 4 titels Vlaams Kampioen in de OPEN categorie, 2 x 2e plaats, 2 x 3e plaats

- we behaalden 22 ereplaatsen in de categorieen : 7  Titel Vlaamskampioen Categorieen 15  -  18  , 11x  2e plaats en 4x 3e plaats

- we zwommen 20 finales

 

hieronder de volledige laureatenlijst :

Jade Smits 50m rugslag 1e plaats OPEN 1e plaats categorie 17-18j Vlaams Kampioen OPEN & Categorie 17-18j
100m rugslag 1e plaats OPEN 1e plaats categorie 17-18j Vlaams Kampioen OPEN & Categorie 17-18j
4x 100m wisselslag  1e plaats OPEN Vlaams Kampioen OPEN 
200m  rugslag 1e plaats OPEN 1e plaats categorie 17-18j Vlaams Kampioen OPEN & Categorie 17-18j
50m Vrije slag 3e plaats categorie 17-18j
400m Vrije slag 2e plaats OPEN 1e plaats categorie 17-18j Vlaams Kampioen Categorie 17-18j
400m Wisselslag 1e plaats categorie 17-18j Vlaams Kampioen Categorie 17-18j
Charlotte Feyen 100m schoolslag 3e plaats OPEN 3e plaats categorie 15-16j
4x 100m wisselslag  1e plaats categorie 15-16j Vlaams Kampioen Categorie 15-18j
200m wisselslag  2e plaats categorie 15-16j
 4 x 100m vrije slag 2e plaats categorie 15-16j
50m schoolslag  2e plaats categorie 15-16j
Sarah Van Wallendael 4x 100m wisselslag  1e plaats categorie 17-18j Vlaams Kampioen Categorie 15-18j
50m vlinderslag  2e plaats categorie 17-18j
 4 x 100m vrije slag 2e plaats categorie 17-18j
50m rugslag  3e plaats categorie 17-18j
Niels De Meyer 400m wisselslag 2e plaats OPEN 2e plaats categorie 17-18j
200m schoolslag 2e plaats categorie 17-18j
1500m vrije slag 2e plaats categorie 17-18j
Kasper Tanghe 400m wisselslag 2e plaats categorie 15-16j
200m wisselslag 3e plaats categorie 15-16j
200m schoolslag 3e plaats OPEN 2e plaats categorie 15-16j
Bernd Wanten 1500m vrije slag 2e plaats categorie 15-16j

 

Zoals deze mooie cijfers jullie reeds doen vermoeden : een tevreden en trotse coach !

 

Serge

 

Trooper

leren zwemmen