Aug 02 2015

20150801 WK KAZAN kleinNog nooit geziene waanzin op de 4x100m vrije slag heren.

Onze ploeg met JASPER AERENTS 49.37 , EMMANUEL VANLUCHENE 49.21, PIETER TIMMERS 47.85 en GLENN SURGELOOSE 49.07 zwommen 3'15"50 en waren daarmee... 9e, 3/100 trager dan de Chinezen en niet geplaatst voor de finale.

 

Pluspunt : de eerste twaalf landen in de reeksen zijn rechtstreeks geplaatst voor de Olympische Spelen, volgend jaar in Rio en daar is onze ploeg dus wel geplaatst.

Nog een pluspuntje, Pieter Timmers zwom met zijn 47.85 de snelste splittijd van deze reeken.

 

Maar de grote verrassing is wel dat de grote zwemlanden Amerika, Duitsland, Australië en Groot-Brittanië meer dan een halve seconden trager zwommen dan onze Belgen en zich dus ook niet hebben kunnen plaatsen voor de finale.

Even opvallend zijn de problemen met de software in Kazan. Zowel bij de aflossingen van de dames als deze van de heren werden foutieve landen aangeduid op het scorebord. Zo won Hongkong een reeks bij de dames, maar later bleek dat deze dames Amerikanen waren.

 

Van pure waanzin gesproken.

 

Trooper

leren zwemmen

jeugdlabel 2019